Sm@rt wypłata

Smart Wypłata

Sm@rt wypłata daje możliwość wypłaty gotówki z bankomatu należącego do Banku Spółdzielczego w Raciążu bez użycia karty. Funkcja działa w ten sposób, że klient z poziomu bankowości internetowej (także mobilnej, za pomocą smartfonu) definiuje kwotę (do 500 złotych) i wskazuję odbiorcę (nr telefonu) który odbierze gotówkę w bankomacie.

Aby skorzystać z funkcji należy zalogować się do Bankowości Internetowej na swoim komputerze, tablecie lub smartfonie, wejść w zakładkę rachunki/przelewy jednorazowe, wybrać opcje „Sm@rt wypłata”, wpisać odpowiednią kwotę i tytuł wypłaty. Hasło aktywacyjne zostanie wysłane na podany numer telefonu bądź wyświetlone na stronie.

Kod z określonym czasem ważności (3 godziny) można zrealizować samemu lub może zrealizować go inna osoba, na której numer telefonu został wysłany sms.

Zdefiniowany odbiorca otrzymuje sms-a z kodem, po czym udaje się do bankomatu naszego Banku i wybiera na ekranie opcję „Sm@rt wypłata”, a następnie podaje jednorazowy kod przekazany w wiadomości sms. Po wpisaniu kodu, bankomat wypłaca zdefiniowaną kwotę wypłaty.

Funkcję można wykorzystać w następujących sytuacjach:

  • wypłaty gdy karta zostanie zagubiona lub zablokowana lub gdy klient nie ma przy sobie karty,
  • z bankowości internetowej jako „elektroniczny czek” przekazany innej osobie przez SMS.

Obecnie wypłaty realizowane są jedynie w bankomacie przy ul. Mławskiej 20a w Raciążu.

Dlaczego warto?

  • Nie trzeba posiadać karty by wypłacić gotówkę z bankomatu,
  • Kod można przekazać dowolnej osobie,
  • Łatwa obsługa przez bankowość internetową i mobilną.